COMEL - Elektrické vyvíjače pary, vyvíjač pary - Elektrické vyvíječe páry, vyvíječ páry

Elektrické vyvíjače pary rôzne výkony na jednom mieste
Prejsť na obsah
Comel Srl
typ FB/F 7 - FB/F 25
krajina pôvodu EU - Taliansko
         
      Firma COMEL Srl má dlhoročné skúsenosti s výrobou jednoduchých elektrických vyvíjačov pary. Naša spoločnosť kvalitou poskytovaných služieb pred  predajom, pri dodaní, ako aj starostlivosťou o zákazníka po dodávke sme  presvedčili zahraničných obchodných partnerov o kvalite poskytovaných služieb,  ktorí s nami veľmi radi nadväzujú dlhodobé korektné obchodné vzťahy.

Nízke investičné náklady, nízke prevádzkové náklady, jednoduchá obslahu aj údržba TO sú hlavné vlastnosti elektrických vyvíjačov pary výrobcu z Talianska COMEL Srl. Do portfólia elektrických vyvíjačov pary patria FB/F 7 (7 litrový kotlík) a FB/F25 (25litrový kotlík). Samozrejmosťou je kompaktné  prevedenie vyvíjačov pary, ktoré môžu byť  na ráme so samostatnými pojazdovými kolieskami alebo len na samostanom podstavci. Štandardne dodávané v bielom prevedení práškou farbou alebo na vyžiadanie aj INOX prevedení krytov. Možnosť dodať aj vybavenie vyvíjača pary samonostnú zásobníkovú nádržou na vodu a zber kondenzátu, automatický odkal. Možnosť spájať vyvíjače do kaskád, čím môžeme dosiahnúť požadovaný výkon pary v zmysle požiadaviek zákazníka.

Technické parametre:
Elektrický príkon od 4 kW až do 20 kW.
Tlak pary od 0,5 bar až do 4,5 bar.

COMEL FB/F 4kW 3 bar
COMEL FB/F 6kW 3 bar

COMEL FB/F 20kW 4,5 bar


Samozrejmosťou sú aj dodávky náhradných dielcov, či už na súčasné modely alebo aj staršie verzie elektrických vyvíjačov pary COMEL.
model COMEL FB/F 7 litrový veľmi obľúbený pre rôzne oblasti aplikácie
Technické informácie k elektrickým vyvíjačom pary COMEL a CENY na vyžiadanie.
elektrické vyvíjače pary COMEL
elektrické vyvíjače pary
VEIT - GHIDINI - THERMINDUS - FCR - PRIMULA
+421 905 162 119
info@vyvijacepary.sk
tkonfex@tkonfex.sk
Návrat na obsah